Results:

Bear Rescue Beginner (KIT)
Bear Rescue Beginner
Bear Rescue (KIT)
Bear Rescue
Ketchup House (KIT)
Ketchup House
Line Follower (KIT)
Line Follower
Mini Sumo (KIT)
Mini Sumo
RoboCarts (KIT)
RoboCarts

nekompletní...



Organizers:
MFF UK
Robonika

Partners:
Hobbyrobot

Dopravní podnik hlavního města Prahy

VALEO Autoklimatizace k.s.

Sponsors:

KCP

Diametral

EASYCORE MEDIA LTD

RostavRobota.cz

Robotický den 2015 - finálové výsledky

(podrobnější výsledky budou následovat)

Bear Rescue Beginner (Kit)

Do soutěže Bear Rescue Beginner (Kit) se nehomologoval žádný robot.

Bear Rescue Beginner

Finále:

pořadírobotteam
110BOBPhilosophoraptors
237MedvědiceJunioři z Junioru
39 MonteNo.1

Bear Rescue Advanced (Kit)

Homologovali se 3 z 5 robotů přihlášených do soutěže Bear Rescue Advanced (Kit), žádný však nedokončil ani jednu jízdu.

Bear Rescue Advanced

Finále:

pořadírobotteam
134ArankaSenioři z Junioru
276JackRecyklon
373Secondarygymspit

Ketchup House (Kit)

Kvalifikace:

Robot20
Praefectum
40
Špageťák II
43
Arnošt
44
VeterRobot
65
KETCHUP007
PtsPlayedPlace
20
Praefectum

243
40
Špageťák II

1741
43
Arnošt

045
44
VeterRobot

442
65
KETCHUP007

144
Legenda: W výhra (win), L prohra (lost), D remíza (draw), C diskvalifikace (cancelled).

Finále:

pořadírobotteam
140Špageťák IIShorttimers Blansko
220PraefectumMaVyT
344VeterRobotVeterRobot

Ketchup House

Kvalifikace:

Robot27
K4
42
Kebot
51
TractorBot Bobesh Mk2
60
Sokoban
67
DrtiProtlak
68
Mašinka
69
ZaSa
70
ŠiLa
PtsPlayedPlace
27
K4

1374
42
Kebot

3771
51
TractorBot Bobesh Mk2

1473
60
Sokoban

077
67
DrtiProtlak

077
68
Mašinka

1972
69
ZaSa

175
70
ŠiLa

175
Legenda: W výhra (win), L prohra (lost), D remíza (draw), C diskvalifikace (cancelled).

Finále:

pořadírobotteam
142KebotKebot
268MašinkaKRA Písek
351TractorBot Bobesh Mk2Traktorboti

Line Follower (Kit)

Kvalifikace:

RobotTeamCityRoundTimeBestPlace
62: LEGO KINGOA PrerovPřerov
1.
2.
3.
4.
5.
33.90, 35.10
---  , 42.50, ---  , ---  , 45.00, 45.60
---  , 38.30, 34.90, ---  , ---  , ---  
---  , 42.20, ---  , ---  , ---  
---  , ---  , ---  , 37.00
33.90
42.50
34.90
42.20
37.00
1
2
1
1
1
64: LF007OA PrerovPřerov
1.
2.
3.
4.
5.
---  , 40.50
---  , ---  , 42.40
---  , ---  , ---  , ---  , 39.30
---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , 50.20
---  , 37.70
40.50
42.40
39.30
50.20
37.70
2
1
2
2
2
75: TočíkYMCA1Liberec
1.
2.
3.
65.60, 58.60, 60.40, ---  , ---  
---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , 98.70
---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  
58.60
98.70
---  
3
3
--
Vzhledem k nízkému počtu soutěžících postoupili do finále pouze dva roboti:
place in qualification round 5robotteamtime
1st62LEGO KINGOA Prerov37.00
2nd64LF007OA Prerov37.70

Finále:

Finálovou vyřazovací jízdu nedokončil žádný robot, proto nebyla stanovena finálová umístění.
Oba roboti, kteří postoupili do finále, obdrželi Čestné uznání.

Line Follower

Kvalifikace:

RobotTeamCityRoundTimeBestPlace
4: LAFOaistormBrno
1.
2.
3.
4.
5.
---  , ---  , 123.50
---  , ---  , 112.70, ---  , ---  , 89.70, ---  , ---  
---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , 110.10
---  , ---  , 115.40
---  , ---  , 112.10
123.50
89.70
110.10
115.40
112.10
8
7
8
7
6
5: Čárobot01JKRobotChýně
1.
2.
3.
4.
5.
17.00, ---  , 18.20, 20.10
---  , 23.30, 21.50, ---  
20.60, ---  , ---  , 21.10, 19.90
---  , 23.40, 24.30
---  , ---  , 23.70, 24.40
17.00
21.50
19.90
23.40
23.70
4
4
3
2
2
6: GJH_LEWISGJH_LEWISBratislava
1.
2.
3.
4.
5.
29.90, 17.70, 13.40, 13.40, ---  , ---  
39.40, 25.20, ---  , ---  , 20.70, ---  , 18.40
---  , ---  , ---  , ---  , 25.90, ---  , ---  
---  , ---  , 35.90
---  
13.40
18.40
25.90
35.90
---  
3
2
4
3
--
15: Phase_3BuerstenfeuerHeppenheim
1.
---  , ---  
---  
--
18: SenzorPISenzorPIBrno
1.
2.
3.
4.
5.
34.40, ---  
---  , 49.20
---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , ---  , 47.60
---  , 67.90, 43.80
44.60, ---  
34.40
49.20
47.60
43.80
44.60
6
6
6
5
4
52: TractorBot Béda 4TraktorbotiKunčice p.O.
1.
---  , ---  , ---  , ---  , ---  
---  
--
57: LencoRGT.skTrstena
1.
2.
3.
4.
5.
15.30, 11.50
23.20, 22.30, 19.50
11.40, ---  , 9.30, ---  , ---  
20.00, ---  
---  , 16.30
11.50
19.50
9.30
20.00
16.30
2
3
1
1
1
79: IPB LFIPB_LineFollowerBragança
1.
2.
3.
4.
5.
---  , ---  , ---  , 32.60, 32.10, 26.60, ---  
---  , ---  , ---  , ---  , 35.60, 30.60
---  , 26.70, ---  , ---  
---  , ---  , ---  , ---  , 38.70, ---  , ---  
---  , ---  , ---  , 34.10
26.60
30.60
26.70
38.70
34.10
5
5
5
4
3
82: CvrčekcvrkySklené
1.
2.
3.
4.
14.80, 12.10, 11.10
15.70, ---  , ---  
13.20, 13.00, 11.90
---  , ---  , ---  , ---  , ---  
11.10
15.70
11.90
---  
1
1
2
--
85: MOG2ROBORURudna
1.
2.
3.
4.
5.
---  , ---  , 66.40
---  , 91.00
72.80
---  , 65.90
---  , 71.20
66.40
91.00
72.80
65.90
71.20
7
8
7
6
5
Do finále postoupili čtyři nejlepší roboti z 5. kola:
place in qualification round 5robotteamtime
1st57LencoRGT.sk16.30
2nd5Čárobot01JKRobot23.70
3rd79IPB LFIPB_LineFollower34.10
4th18SenzorPISenzorPI44.60

Finále:

Finálovou vyřazovací jízdu nedokončil žádný robot, proto nebyla stanovena finálová umístění.
Všichni roboti, kteří postoupili do finále, obdrželi Čestné uznání.

Mini Sumo (Kit)

Do soutěže Mini Sumo (Kit) se nehomologoval žádný robot.

Mini Sumo

Robot23
Tarpan1
24
Tarpan2
30
ARTUR
31
SHADOW
72
Karle
PtsPlayedPlace
23
Tarpan1

245
24
Tarpan2

443
30
ARTUR

344
31
SHADOW

942
72
Karle

1241
Legenda: W výhra (win), L prohra (lost), D remíza (draw), C diskvalifikace (cancelled).
pořadírobotteam
172KarleJECC
231SHADOWOM
324Tarpan2Tarpan2

RoboCarts (Kit)

V soutěži RoboCarts (Kit) nebyl registrován žádný robot.

RoboCarts

pořadírobotteam
13SAMaraRGT.sk
271JacklJECC
366HartviKRA Písek


Pokud zaznamenáte nějaké nesrovnalosti, prosíme dejte nám vědět!